Vi har nå over 12000 produker på Cooleting.no. .
                       
                                                                                                                                                                1 til 3 dagers levering og 119 i frakt opp til 35 kg
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode Vis større

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode

SFP-HP011

Nytt produkt

23 Produkter

2017-09-11

243 Kr inkl. MVA

Mer informasjon

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Motsvarar HP J4859C)


• Motsvarar HP J4859C

1 andre produkter i samme kategori: