Vi har nå over 12000 produker på Cooleting.no. .
                       
                                                                                                                                                                1 til 3 dagers levering og 119 i frakt opp til 35 kg
DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode Vis større

DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode

SFP-DL002

Nytt produkt

1 til 3  dagers levering!

Bestill så mye du vil for kun 119 kr i frakt.

Flere detaljer

19 Produkter

2017-09-05

214 Kr inkl. MVA

Mer informasjon

DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode (Motsvarer D-LINK DEM-311GT)

• Motsvarer D-LINK DEM-311GT

3 andre produkter i samme kategori: