Vi har nå over 12000 produker på Cooleting.no. .
                       
                                                                                                                                                                1 til 3 dagers levering og 119 i frakt opp til 35 kg
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 2 pack Vis større

U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 2 pack

UBI-UF-MM-1G

Nytt produkt

3 Produkter

På lager

Advarsel: Siste vare på lager!

201 Kr inkl. MVA

Mer informasjon

Ubiquiti UF-MM-1G, LC Multi-Mode, up to 550m, 850nm RX/TX, 1.25Gbps SFP, 2 pack

Kunder som kjøpte dette produktet kjøpte også:

30 andre produkter i samme kategori: