Vi har nå over 12000 produker på Cooleting.no. .
                       
                                                                                                                                                                1 til 3 dagers levering og 119 i frakt opp til 35 kg
DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 3m Vis større

DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 3m

LCLC-3S-PPT

Nytt produkt

2 Produkter

På lager

Advarsel: Siste vare på lager!

345 Kr inkl. MVA

Mer informasjon

DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, push/pull tab, APC, 9/125 3m

A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are APC polished and have ceramic ferrules.

OS2 have a transmission speed of 100gbit/s for up to 10km with 1310nm wavelength and up to 40km with 1550nm wavelength.

• Push/Pull-tab.
• Maximum 0.25dB insertion loss.
• Individually tested and quality assured.
• Compatible with IEC61755-2-1.

30 andre produkter i samme kategori: